top of page

O CHATE

Biela Chata sa skladá z troch úrovní – garáž/ sauna, prízemie, prvé poschodie. Na prízemí nájdete vstupnú chodbu spojenú s plne vybavenou kuchynkou, kúpeľňu s priestranným sprchovacím kútom a toaletou. Na rovnakom podlaží sa nachádza útulná obývacia miestnosť  s krbom, priestranná terasa smerujúca do záhrady s ohniskom a exteriérovým posedením.

Na prvom poschodí nájdete dve spálne. Prvá disponuje manželskou posteľou, druhá dvoma jednolôžkovými posteľami a lôžkom v špici strechy, ktoré je plnohodnotné, no slúži skôr ako prístelka. 

V garáži sa nachádza priestor na skladovanie športových pomôcok na letné/ zimné športy. Hneď vedľa garáže je samostatný vchod do suchej sauny – kapacita 4 osoby.

Kuchyňa

Kuchyňa je plne vybavená všetkými spotrebičmi a inventárom, aby ste si mohli pripraviť akékoľvek chutné pokrmy. Spotrebiče: chladnička, mraznička, umývačka riadu, elektrická varná doska, digestor, elektrická rúra. Mysleli sme i na vaše kávové a čajové rituály a preto na kuchynskej linke nájdete rýchlo varnú kanvicu, sódovač, ale aj Nespresso kávovar. 

Obývacia izba 

Obývacia izba je navrhnutá tak, aby ste sa mohli sústrediť na seba a pokoj okolo vás. Disponuje krytým krbom, pohodlným gaučom s posedením. V rámci obývacej miestnosti nájdete aj jedálensky stôl pre 4 osoby. Postarali sme sa o široký výber knižiek, spoločenských hier a Marshall reproduktor, pre zabezpečenie tej správnej atmosféry. Chata nedisponuje televízorom. Ak budete mat chuť ostať v spojení so svetom, v celej chate máme WIFI signál. No pozor, sme v lese – výpadky siete počas pobytu sa nedajú vylúčiť.

Spálňa

Chata má dve spálne – Veľkú a Malú bielu. 

Veľká biela ponúka manželskú posteľ (160x200 cm), úložný priestor a balkón nad terasu chaty.

V Malej bielej nájdete 3 jednolôžkové postele (90x200). Jedna posteľ sa nachádza na podeste v samom špici chaty  a je vhodná  ako prístelka. V tejto spálni nájdete šuplík s úložným priestorom pod posteľou .

Kúpeľňa 

Súčasťou kúpeľne je priestranný sprchový kút, elektrický rebrinový radiátor a policová zostava na uteráky. Pre dámy sme nezabudli na sušič na vlasy.  Kúpeľňa je vybavená základnými toaletnými potrebami -  vrátane sprchového gélu a šampónu. V prípade nutnosti je k dispozícii lekárnička.

Terasa / ohnisko

Terasa chaty je dostatočne priestranná na posedenie a vychutnanie si príjemných momentov v lese. Pri terase sa nachádza ohnisko a drevené sedenie s osvetlením.

Sauna

Súčasťou chaty je priestranná fínska sauna určená pre 4 osoby. V rámci sauny nájdete miesto na relax a ochladzovaciu sprchu. Vstup do sauny je účtovaný nad rámec ceny za ubytovanie, za príplatok.

Uskladnenie športových potrieb

V garáži chaty nájdete dostatok priestoru na uskladnenie bicyklov, bežiek a iných športových potrieb. 

Parkovanie

Parkovanie je vyhradené priamo oproti vstupu do chaty cez cestu (P1), neparkujte prosím na cudzích pozemkoch, ani pred garážou chaty. V prípade nepriaznivého počasia (poľadovica, sneh, nadmerné blato) môžete zaparkovať na parkovisku (P2), viď MAPA

WIFI

V celej chate  sa nachádza privátna wifi. Užívateľské meno a heslo nájdete priamo na chate a v ubytovacích pokynoch.

Chata sa nachádza na mieste s hustým lesným porastom. Signál a wifi nemusia byť samozrejmosťou.

bottom of page